Ботанічний сад

Надзвичайно багату колекцію рослин можна побачити у Ботанічному саду. Найстаріший сад України та Східної Європи заснований у 1852 році, територіально розміщений на двох ділянках у межах міста Львова (вул. Кирила і Мефодія, 4 (2 га) та вул. Черемшини, 44 (16,5 га). Тут розташовано оранжереї, квітники і дендропарк. Ботанічний сад Львівського національного університету імені Івана Франка є провідною науковою інституцією України, фонд його флори складає близько 5000 таксонів рослин. Мешканців та гостей міста запрошуємо на цікаві прогулянки. Традиційно, у Ботанічному саду заплановані Дні відкритих дверей, які будуть тривати впродовж періоду вегетації рослин і всі охочі зможуть їх відвідати. Окрім цього, в Ботанічному саду ввели у користування виставково-конференційний зал та літній павільйон для проведення майтер-класів.

Для бажаючих потрапити до Ботанічного саду не у Дні відкритих дверей пропонуємо екскурсії. Вони проводяться з квітня по жовтень проводять у вівторок та четвер за попереднім записом для груп до 20 осіб.

Під час екскурсій відвідувачі матимуть змогу ознайомитись з рослинами колекцій Ботанічного саду. Щодо відвідувань оранжерейного комплексу (то такі екскурсії плануються в травні та вересні) і про це необхідно домовлятися під час попереднього запису на екскурсію.

Вартість екскурсії становить 930 грн.

Оплату екскурсії можна провести у Ботанічному саді або завчасно за наступними реквізитами:                 
Поточний рахунок: UA068201720313281002202001061 в ГУДКСУ
Одержувач платежу: Львівський національний університет імені Івана Франка
Банк отримувача: ДКСУ м. Київ
Код установи банку/МФО: 820172  
Ідентифікаційний номер/ЄДРПОУ: 02070987
Призначення платежу: Послуги Ботанічного саду

Контактний телефон для запису на екскурсії тел. (032) 276-83-69

Детальніше ознайомитися із історією, структурою та діяльністю Ботанічного саду можна на сайті http://botanicgarden.lnu.edu.ua/