Зоологічний музей

Зоологічний музей Львівського національного університету імені Івана Франка належить до найстаріших університетських музеїв Європи. Заснований він, як Кабінет натуральної історії, у 1784 році. Наукові колекції музею налічують понад 180 тис. експонатів, з яких близько 10 тис. формують експозицію у виставкових стендах. Фонди музею репрезентують тваринний світ усіх континентів та всіх акваторій земної кулі. На сьогодні музей володіє чотирма залами, коридором-галереєю, фондосховищем і робочим приміщенням, загальною площею 469,4 м2.

11 лютого 2004 року згідно розпорядження Кабінету Міністрів України № 73-Р до реєстру об’єктів, що становлять національне надбання було внесено «Наукові фонди та музейну експозицію Зоологічного музею Львівського національного університету імені Івана Франка». Експозиція Музею сформована за систематичним принципом і має циклічну форму. До унікальних експонатів належить колекція рідкісних видів тварин та нектарниць, колекції М. Янковського, Б. Дибовського та Я. Грохмаліцького з Далекого Сходу, у Кореї, Південно-Східній Азії та Австралії, Південній Америці; колекції птахів України проф. Ф.Й. Страутмана та доц. Н.І. Сребродольської.

Запрошуємо на екскурсії студентів та співробітників нашого Університету, відвідувачів та гостей міста. Музей допоможе Вам зануритися в атмосферу давнини, у часи, коли жили морські корови, плавали чудесні риби та літали дивовижні птахи!

Екскурсії можна замовити за 3 дні до їх проведення для груп не менше як 10 осіб.

Контактний телефон: (0322) 239-45-48

Якщо Ви бажаєте здійснити віртуальний тур музеєм та отримати додаткову інформацію про його діяльність, перейдіть за посиланням http://museums.lnu.edu.ua/zoology/